Dom mediowy MediaAdviser > Radio

Reklama w radiu

Radio to medium, które pozwala nam na przeprowadzenie zarówno kampanii zasięgowych, jak precyzyjnych kampanii skierowanych do niszowych odbiorców. Pozwala ono dotrzeć nam do każdej grupy docelowej. Radia słuchają wszyscy niezależenie od wieku, płci, miejsca zamieszkania czy wykształcenia. Towarzyszy nam w ciągu dnia podczas wykonywania różnych czynności, pozwala dotrzeć do grup, do których nie dociera prasa i telewizja. Reklama w Radiu pozwala w tani i efektywny sposób zwiększyć rozpoznawalność marki.

Dom mediowy MediaAdviser to zespół specjalistów, których celem jest skuteczne planowanie budżetów reklamowych. Profesjonalne podchodzimy do reklamy radiowej i skutecznego pozyskiwania czasu antenowego. Gwarantujemy naszym Klientom najniższe ceny na rynku. Zajmujemy się również produkcją spotów radiowych dla naszych Klientów.

Realizujemy kampanie w stacjach ogólnopolskich i regionalnych (między innymi w takich stacjach jak: RMF FM, Radio Zet, Program I Polskiego Radia, Program II Polskiego Radia, Program III Polskiego Radia, Eska, Planeta FM, Antyradio, Radio Złote Przeboje i wiele innych).


Obszary naszych działań: Kampanie reklamowe, Telewizja, Prasa, Outdoor, Radio, Internet.
MediaAdviser to nie tylko skuteczny dom mediowy, ale także skuteczne strategie mediowe. Nasze bogate doświadczenie to: optymalne kanały komunikacji, skuteczne negocjacje i zakup mediów, trafna analiza zachowań grupy docelowej oraz post buy. Niezależny dom mediowy MediaAdviser to profesjonalne kampanie prowadzone w oparciu o: internet, TV, cinema ad , prasę, outdoor, indoor, radio, ambient, event. Zapraszamy do kontaktu.

Dom mediowy MediaAdviser © 2002 - 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone.