Dom mediowy MediaAdviser > Telewizja

Reklama w telewizji

Telewizja to medium, które poprzez dźwięk i obraz bardzo silnie oddziałuje na odbiorcę. Reklama TV kreuje prestiżowy wizerunek firmy/produktu i dzięki niej możemy przeprowadzić szybką i skuteczna kampanię zasięgową, która w krótkim okresie przynosi wymierne rezultaty.

Oferujemy profesjonalny zakup czasu reklamowego w telewizji. Dzięki naszym możliwością negocjacyjnym oraz znajomości rynku możemy zaoferować Państwu najniższe ceny. Zajmujemy się kompleksowym działaniem zmierzającym do maksymalizacji pozytywnych efektów z kampanii telewizyjnych.

    Oferujemy:
  • skuteczne planowanie budżetów telewizyjnych,
  • efektywny zakup czasu reklamowego po najlepszych cenach na rynku,
  • współpracę z najlepszymi producentami spotów reklamowych w Polsce,
  • kompleksowe działania maksymalizujące zwrot z reklamy telewizyjnej.

Realizujemy kampanie w stacjach ogólnopolskich i regionalnych, państwowych i prywatnych (między innymi w takich stacjach jak: TVP 1, TVP 2, TVP Polonia, TVP INFO, Polsat, TVN 7, TVN Style, TVN24, TV Puls, TV 4 oraz w kanałach tematycznych takich jak: AXN, Canal+, Canal+ Sport, Hallmark, ale kino!, Planete, Kuchnia.tv, Kino Polska, Zone Club, National Geographic Channel, Travel Channel, MTV Polska, Tele 5 i wiele innych).


Obszary naszych działań: Kampanie reklamowe, Telewizja, Prasa, Outdoor, Radio, Internet.
MediaAdviser to nie tylko skuteczny dom mediowy, ale także profesjonalny zespół doradców. Zajmujemy się efektywnym i skutecznym pozyskiwaniem czasów reklamowych oraz kompleksowymi działaniami maksymalizującymi zwrot z reklamy telewizyjnej. Zapraszamy do kontaktu.

Dom mediowy MediaAdviser © 2002 - 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone.